Výroba priemyselnej elektroniky

Ozvučovanie a zvuková réžia

       Naša spoločnost sa rozhodla posilniť jeden z predmetov podnikania, ktorým je ozvučovanie a zvuková réžia. Zúročili sme poznatky a skúsenosti z predošlých rokov, kedy sme sa venovali iba zvukovej réžii pre divadelné produkcie a preto začíname aj s ozvučovaním rôznych kultúrnych , športových či sloločenských akcií.

       Disponujeme štvorpásmovým prevažne aktívnym profesionálnym PA systémom s výkonom 2x4000W R.M.S. , kde sú použité vysoko účinne elektroakustické meniče na báze neodýmovych magnetov ( D.A.S Audio, Beyma ) a s finálnym spracovaním a delením signálu pomocou signálových procesorov ( DSP – Digital Signal Processing ).

       Pri koncepcii zvukovej mixáže ale vychádzame z tradičneho analógoveho spracovania signálov, ktoré nám vyhovuje z mnohých dôvodov viac než digitálna mixáž a pri použití profesionálnych mixážnych pultov Allen & Heath ( pre menšie akcie a súbory poloprofesionalny pult Behringer ) vznika makký, prirodzený, príjemný plný zvuk.

        Náš systém je modulárny a teda vysoko flexibilný z hľadiska požadovaného výkonu ( od cca 2x150W po plnú výkonovú kapacitu ), počtu odposluchových monitorov, počtu a druhu mikrofónov ( káblové, bezrôtové ručné, ale aj bezdrôtove body packy s nahlavnými mikrofónmi, alternatívne JACK pre hudobný nástroj, dynamické, kondenzátorové, špeciály k bicím, ku combám ), ktorými vieme pokryť rôzne druhy akcií od folklóru cez živú populárnu či rockovú hudbu, akustickú hudbu, reprodukovanú hudbu s prípadnym vokálom ( half playback ), hovorené slovo.

        Rovnako ako sú technicky flexibilné tieto systémy je flexibilná aj cena služby, ktorá sa odvíja od konkrétnej uvažovanej konfigurácie zariadenia ( podla veľkosti interiéru alebo exteriéru , počtu divákov, druhu produkcie ), času trvania akcie a aj vzdialenosti na ktorú sa bude zariadenie prevážať. Preto nie je možné stanoviť cenu tejto služby paušálne a ani zostavovať zložitý neprehladný cenník čo vzorec, je lepšie si cenovú ponuku u nás vyžiadať pre kazdý konkrétny prípad.